24 godine s Vama!

(VIDEO – FOTO) S.D. Croatia Berlin pobjedila 1. FC Novi Pazar 95 rezultatom 3:0

Datum:

S.D. Croatia Berlin savladala 1. FC Novi Pazar 95  rezultatom 3:0.
U 22. kolu Berlinske nogometne lige u odjelu Herren Berlin-Liga nogometaši prve momčadi SD Croatia na domaćem terenu  slavili su uvjerljivu pobjedu od 3:0 protiv momčadi 1. FC Novi Pazar 95. Utakmica je odigrana na domaćem terenu na umjetnoj travi stadiona Bosestr. pred oko 200 gledatelja po sunčanom i prohladnom vremenu. Nogometaši SD Croatia Berlin nakon početnog odmjeravanja snaga u vodstvo su došli u 15 minutu utakmice pogotkom igrača Jan Holm-a koji je bio najspretniji u kaznenom prostoru gostiju. Bio je to i rezultat s kojim se otišlo na odmor nakon prvog poluvremena.

U nastavku utakmice gosti su se odlično branili a s druge strane nisu ni pokazivali neke ozbiljne prilike prema vratnicama domaćeg vratara Yurii Skybinskyi-a. Sve je to trajalo do 78. minuta utakmice kada iz jedne odlične akcije domaće nogometaše sjajnim pogodkom u vodtvo od 2:0 dovodi igrač s brojem 5 Albert Vincetić.

Već tada se vidjela i razlika u omjeru snaga. Kako su gostujući igrači popuštali i više nisu imali ideje za kontra napadom SD Croatia je učestalim prilikama nastavila prijetiti vrataru gostiju  Denisu Biševac, koji je imao nekoliko sjajnih obrana tijekom utakmice.

SD Croatia je u nastavku utakmice imala još nekoliko prilika da bi u 90. Minutu utakmice postigla i treći pogodak. Strijelac je bio Patrick Schlumm. Tako su igrači SD Croatie s konačnim rezultatom od 3:0 ostavrili očekivanja trenera Roberta Pocrnića i Uprave kluba na čelu s predsjednikom Josipom Begićem i dopredsjednikom i menadžerom kluba Igorom Čaktašem. Ubilježili su tri nova  prvenstvena boda.

Utakmici je nazočilo oko 200 navijača kako domaćih tako i gostujuće momčadi. Utakmica je odigrana u fer i korektnom ozračju s obadvije strane, uz jedna žuti karton, te odličnu sudačku trojku, Aaron Winkelmann, Pascal Schlicht i Jörg Tennstedt, koji su bili suvereni djelitelji pravde.

SD Croatia Berlin nastupila je u sljedećem igračkom kadru: Yurii Skybinskyi, Sari Arda Yasin, Albert Vincetić, Patrick Schlumm, Delikaya Celal, Ivan Brzović, Bahceci Ehran, Ivica Vukadin, Jan Holm, Gšndogdu Cüneyt, Ohadi Amirreza, Ivan Sušilović, Demir Kenan, Aygazi Arslangereev, Nenad Dukić, Aygündüz Sefa i Esweiei Ali. Uz glavnog trenera Roberta Pocrnića na klupi je bio i pomoćmi trener Stipo Vrdoljak, te članovi stožera Antonio Milinković i Ivan Pelivan.

Uprava SD Croatia Berlin na kraju utakmice je kao uzorni domaćin počastila domaće i gostujuće navijače i igrače jelom i pićem, što je također jedna lijepa gesta domaćina članova Uprave SD Croatia Berlin.

FOTO GALERIJA: S.D. Croatia Berlin savladala 1. FC Novi Pazar 95  rezultatom 3:0

Pri preuzimanju teksta, obavezno je navesti Berlinski magazin i autora kao izvor te dodati poveznicu na autorski članak.